Polski integrator
rozwiązań zrobotyzowanych
Do pobrania – Oferty specjalne – Pakiety zrobotyzowane

Pakiety zrobotyzowane 2 w 1 realizowane z naszymi Partnerami

W naszej ofercie, oprócz standardowych rozwiązań zrobotyzowanych i dedykowanych celi spawalniczych, posiadamy również specjalne pakiety zrobotyzowane, łączące w jedną ofertę rozwiązania nasze i naszych Partnerów. Są to, przykładowo, stanowiska zrobotyzowane ze zintegrowanymi systemami wizyjnymi SICK, laserowe cele spawalnicze z innowacyjnymi rozwiązaniami IPG czy też zestawy zrobotyzowane objęte preferencyjnym leasingiem przemysłowym przez ARP Leasing, działającej z ramienia polskiej Agencji Rozwoju Przemysłu.

Dzięki połączeniu sił z naszymi Partnerami, możemy Państwu zaoferować pakiety o zwiększonej wydajności i stabilności (rozwiązania technologiczne) oraz na wyjątkowo korzystnych warunkach finansowych (oferta leasingowa).

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami:

Stanowiska zrobotyzowane z systemami wizyjnymi SICK

Systemy wizyjne - roboty przemysłowe Pobierz
Systemy wizyjne to w dosłownym rozumieniu „oczy robota”, zwiększające precyzję jego pracy oraz wydajność stanowiska zrobotyzowanego. Innowacyjne systemy wizyjne SICK znajdują zastosowanie szczególnie w aplikacjach typu Pick&Place, paletyzacji i pakowaniu czy obsłudze maszyn CNC i pras krawędziowych. Dzięki połączeniu technologii 2D i 3D oraz rozbudowanej sensoryce, roboty wyposażone w systemy wizyjne SICK szybko i bezproblemowo lokalizują pobierane i obrabiane elementy. Mogą to być zarówno elementy podawane na taśmie jak i luźno wrzucone do koszów. Aplikacje SICK dobrze radzą sobie również z elementami o odblaskowych powierzchniach (...pobierz broszurę)

Cele laserowe z rozwiązaniami IPG

Spawanie laserowe - roboty przemysłowe Pobierz
Spawanie laserowe to jedna z najbardziej precyzyjnych i efektywnych metod spajania, wysoce pożądana z powodu zarówno jakości jak i wytrzymałości oraz estetyki spoin. Dzięki wprowadzeniu laserów włóknowych, oraz rosnącej dostępności rozwiązań zrobotyzowanych, proces zyskuje popularność w produkcji maszyn, samochodów czy systemów grzewczych. Prezentowane przez nas zintegrowane stanowisko zrobotyzowane Koliber 2020 charakteryzuje duża wydajność, radykalne obniżenie zużycia energii i kosztów użytkowania oraz niskie zużycie materiałów ekspozycyjnych, gwarantujące wzrost jakości produktu i szybki zwrot inwestycji. (...pobierz broszurę)

Oferta leasingowa na stanowiska zrobotyzowane

Finansowanie stanowisk zrobotyzowanych Pobierz
Jednym z głównych wyzwań robotyzacji produkcji jest sfinansowanie wysokiego początkowego kosztu inwestycji. ARP Leasing to propozycja dostosowana do potrzeb przedsiębiorców, którzy często potrzebują wsparcia na zakup specjalistycznego sprzętu, niezbędnego do dalszego rozwoju. Dzięki partnerstwu z ARP Leasing, umożliwiamy naszym Klientom m.in.: sfinansowanie zakupu stanowisk zrobotyzowanych bez naruszenia środków własnych, kontrolowaną amortyzację zakupionych robotów, skorzystanie z ulg podatkowych, uzyskanie finansowania przez młode przedsiębiorstwa i zapewnienie konkurencyjności produkcji dzięki dostępowi do najlepszych rozwiązań zrobotyzowanych na rynku (...pobierz broszurę)

Innowacyjne stanowiska z robotami FANUC

Stanowiska zrobotyzowane Pobierz
W integracji stanowisk zrobotyzowanych, często kluczowym aspektem jest dobór takich komponentów, które wzajemnie będą potęgować swoje możliwości i usprawniać działanie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu z robotami FANUC, udało nam się opracować szereg takich rozwiązań, w których jesteśmy w stanie w 100% wykorzystać możliwości tych robotów, a często dodatkowo je wzbogacić o funkcje peryferyjne, innowacyjne obrotniki, korzystne rozwiązania podajnikowe lub też własne patenty metod spawalniczych do łączenia stali nierdzewnych, wysokowytrzymałościowych czy materiałów trudnospawalnych. (...pobierz broszurę)

Stanowiska spawalnicze wielkogabarytowe

Spawanie zrobotyzowane Pobierz
Spawanie wielkogabarytowe to sektor dający ogromne możliwości rozwoju dla polskiego przemysłu, ale i stawiający duże wymagania przed przedsiębiorcami. W naszej ofercie posiadamy sprawdzone rozwiązania do spawania zbiorników, podwozi, wagonów, szyn kolejowych czy wieży wiatrowych, wzmocnione dodatkowo wieloletnim doświadczeniem i innowacyjnymi technologiami naszego partnera, Lincoln Electric. Dysponujemy szerokimi możliwościami budowy komponentów takich jak tory jezdne, obrotniki czy słupowysięgniki, jak i późniejszym serwisem i opieką nad stanowiskiem (...pobierz broszurę)
  • Roboty Przemysłowe Sp. z o.o.
  • ul. Góra Libertowska 47
  • 30-444 Libertów k. Krakowa